آیا بازی The Elder Scrolls 6 یکی از دو عنوان جدید بتسدا در رویداد E3 خواهد بود؟

اخبار بازی

همانطور که می‌دانید چندی پیش رییس شرکت بتسدا، آقای Pete Hines، در قالب یک پست در شبکه توییتر از کارت‌های دعوت به رویداد E3 2017 این شرکت که حاوی یک تصویر گرافیکی بوده و بازی‌های مختلفی را نشان می‌داد، رونمایی کرده بود.

با توجه به تصویر مشخص شد که دو عدد از این عناوین ناشناس هستند و قرار است به عنوان بازی‌های جدید در رویداد E3 2017 برای اولین بار معرفی شوند. بستدا در این رابطه عنوان کرده است که بازی‌های جدیدی که معرفی خواهند شد از بزرگ‌ترین عناوین شرکت ما می‌باشند،

در این کارت منتشر شده بازی‌های مختلفی مشاهده می‌شود که البته تمامی آن‌ها عرضه شده است، عناوینی مانند: Dishonored 2 ،Fallout 4 و Doom، اگر با دقت نگاه کنید طرحی را می‌بینید که شباهت بسیار زیادی به بازی Oblivion و Skyrim دارد و یکی دیگر از بازی‌های نمایش داده عنوان Prey می‌باشد.

و اما نکته قالب توجه در رابطه با این دعوتنامه وجود دو بازی است که بر روی آن برچسب در دست توسعه قرار دارد به چشم می‌خورد و این موضوع بدون شک بدین معناست که شرکت بتسدا دو پروژه بزرگ و در دست ساخت دارد که می‌تواند از آن‌ها به عنوان دو سوپرایز بزرگ در این رویداد استفاده کند. آیا می‌توان به این موضوع امید داشت که یکی از این دو بازی مربوط به عنوان مورد انتظار The Elder Scrolls 6 باشد؟ متاسفانه بتسدا بارها اعلام کرده است که تا معرفی یک دنباله جدید برای نسخه Skyrim زمان بسیار زیادی مانده اما همواره می‌توان به معرفی سوپرایزهای بزرگ امید داشت!

آیا این امکان وجود دارد که یکی از این دو بازی مربوط به یک سری جدید باشد؟ هر روز که میگذرد به شروع رویداد E3 نزدیک‌تر می‌شویم و از این رو باید به انتظار بنشینیم و شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در رابطه با این رویداد باشیم.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *