آپدیت جدید نینتندو ۳DS منتشر شد

کنسول‌های بازی

کمپانی نینتندو اخیرا آپدیت جدیدی برای نینتندو ۳DS منتشر کرده که البته تغییر چندانی در آن اعمال نمی‌کند.

نینتندو آپدیت جدیدی را برای ۳DS ، کنسول دستی‌اش منتشر کرده است، اما انتظار چندانی از این آپدیت نداشته باشید. در متن توضیحی این آپدیت تنها به صورت خلاصه نوشته شده:

پیشرفت‌های بیشتری به منظور بهبود وضعیت پایداری سیستم و چندین تغییر کوچک دیگر ایجاد شده‌اند تا تجربه‌ی کاربری را بهبود ببخشند. 

آپدیت مذکور هم‌اکنون در آمریکا در دسترس است، اما معلوم نیست که برای ۳DSهای سایر نقاط جهان هم در درسترس خواهد بود یا نه؟ زیرا متنی مبنی بر این آپدیت و تغییراتی که در رابط کاربری کنسول ایجاد می‌کند در سایت انگلستان نینتندو دیده نمی‌شود، با این حال می‌دانیم که آپدیت جدید برای تمامی مدل‌های ۳DS موجود است.

آپدیت ورژن ۱۱٫۵٫۰-۳۸U اتفاق نادری است چرا که اولین آپدیت جدید کنسول ۳DS از ماه آوریل به بعد و فقط دومین آپدیتی است که بعد از عرضه‌ی نینتندو سوییچ از ماه مارس تا به حال منتشر شده است. این کنسول هیبریدی از زمان عرضه‌اش تا کنون چندین و چند مرتبه آپدیت‌های گوناگونی را دریافت کرده که آخرین آن شامل پیشرفت‌هایی برای پایداری کلی سیستم و بهبود‌هایی در زمینه تجربه‌ی کاربری بود و آپدیت پیشین این کنسول هم امکان ذخیره‌ی اطلاعات کارت اعتباری را برای خرید از ای‌شاپ مهیا می‌کرد.

Nintendo Switch vs 3ds ©Gamespot

سوییچ در تاریخ ۳ مارس به صورت جهانی عرضه شد و در ماه اول عرضه اش در آمریکا ۹۰۶،۰۰۰ عدد فروخت ، هم‌چنین نینتندو با عرضه‌ی بازی  Zelda: Breath of the Wild توانست روی دو پلتفرم سوییچ و Wii U مجموعا بیش از ۱.۳ میلیون نسخه از این بازی را به فروش برساند. در حقیقت سوییچ در میان تمام کنسول‌های نینتندو سریع‌ترین سرعت فروش را دارا است.

با این حال نینتندو هنوز هم ۳DS را رها نکرده و بازی‌های گوناگونی برایش منتشر می‌کند. Hey! Pikmin مدتی دیگر در ماه جولای منتشر می‌شود، هم‌چنین بازی‌های Mario & Luigi: Superstar Saga و Metroid II: Return of Samus قرار است برای این کنسول باز‌سازی شوند. از سوی دیگر مدل جدید این کنسول یعنی Nintendo 2DS XL جدید هم در تاریخ ۲۸ جولای در آمریکا عرضه خواهد شد . 

در زومجی بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومجی" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *