بازی QuickTrivia به صورت یونیورسال در استور قرار گرفت

خوشبختانه به‌تازگی همان‌طور که در خبرهای وب‌سایت مشاهده می‌کنید، بازی‌ها و نرم افزارهای مختلفی از توسعه دهندگان مختلف در استور قرار می‌گیرد که بسیاری از آن‌ها یونیورسال هستند، در همین راستا ساعاتی پیش بازی در استور قرار گرفت که ممکن است برای بسیاری از کاربران از جمله کاربران ایرانی کاربردی نداشته باشد اما به لحاظ سبکی که ارائه داده است می‌تواند موردتوجه باشد.

این بازی که QuickTrivia نام دارد توسط توسعه‌ای دهنده‌ای با نام T. Partl در استور منتشر شده است، این توسعه دهنده ایده‌ای را در این بازی اعمال کرده است که در نوع خود بسیار جالب است، درواقع این بازی یک برنامه اطلاعات عمومی بوده که از کاربر سؤال هایی را می‌پرسد تا سطح اطلاعات عمومی آن را به چالش بکشد، بدون شک این برنامه برای کاربرانی که در حال فراگیری زبان انگلیسی هستند می‌تواند کاربردی و مفید باشد.


این بازی در فواصل مختلف سؤال هایی را از شما می‌پرسد و شما باید به آن‌ها پاسخ دهید، اما نکته‌ای که در این بازی بسیار جالب است این است که شما برای پاسخ دادن به سؤال ها نیازی به ورود به برنامه ندارید، بلکه به‌راحتی می‌توانید از داخل اکشن سنتر به آن‌ها پاسخ دهید، این موضوع تابه‌حال در کمتر برنامه‌ای دیده شده است و می‌تواند نوید این را بدهد که در آینده شاهد قابلیت‌های ویژه‌ای در این بخش از تلفن‌های همراه ویندوز ی باشیم.
در ادامه از طریق لینک‌های زیر می‌توانید این برنامه را در رایانه یا تلفن همراه خود نصب کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : ۱۸٫۴۷ مگابایت
  • منتشر کننده : T. Partl
  • نسخه اندروید : خیر
  • نسخه iOS : خیر
  • پشتیبانی از رم ۵۱۲ : بله
  • یونیورسال : بله

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *