[E3 2017]: با عضویت در سرویس استریم مایکروسافت بازی رایگان دریافت کنید

کنفرانس ها

همانطور که در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 مشاهده کردید، در طول مراسم به سرویس جدید مایکروسافت با نام Mixer اشاره های زیادی شد، Mixer همان سرویس Beam است که اخیرا توسط مایکروسافت تغییر نام داده است. مایکروسافت پیش از شروع مراسم از تمامی علاقه مندان دعوت کرده بود که مراسم E3 را از طریق این سرویس تماشا کنند و برای قدردانی از آن ها امکان دریافت بازی و محتوای رایگان را برای آن ها فراهم می سازد. از میان این بازی ها می توان به Rare Replay ,No Time To Explain, و The Final Station اشاره کرد.

پیش از این، این امکان تنها برای افرادی در نظر گرفته شده بود که کنفرانس را از طریق این سرویس تماشا کرده باشند، اما به نظر می رسد که مایکروسافت این فرصت را نیز برای کاربرانی که یکی از مراسم های روزانه اکس باکس را در این هفته از طریق این سرویس تماشا کنند داده است. اگر شما هم هم اکنون در این سروس عضو شوید و یکی از برنامه های روزانه اکس باکس در این نمایشگاه را تماشا کنید، می توانید علاوه بر سه عنوانی که در بالا اشاره شد بازی ها و محتوای رایگان زیر را نیز به صورت رایگان دریافت کنید.

  • بازی Rare Replay
  • بازی The Final Station
  • بازی No Time to Explain
  • بسته الحاقی کیسانو برای بازی Halo Wars 2
  • پوسته Redstone Specialists برای بازی Minecraft
  • بسته Starter برای بازی Hawken

اگر شما مایل به دریافت این محتوای رایگان هستید، تا روز ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) فرصت دارید تا در سرویس میکس مایکروسافت ثبت نام کنید.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *